Samsun Büyükşehir aday adayı Osman Kaymak teşkilatları ziyaret etti!

  Samsun Büyükşehir aday adayı Osman Kaymak teşkilatları ziyaret etti!

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan eski Vali Osman Kaymak, AK Parti İlçe Teşkilatlarını tek tek ziyaret ederek, “Sevdamız Samsun” dedi.

  Samsun’da AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Osman Kaymak, ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde sevgi seli ile karşılaşıyor.

  Eski Samsun Valisi Osman Kaymak, geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın açıklaması ile 2024 yerel seçimleri için Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

  Osman Kaymak, açıklama sonrası AK Parti İlçe Teşkilatlarına ziyaret turu başlatırken, gittiği ilçelerde partililer ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

  Samsun’a sevdalı olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkan adayı adayı Osman Kaymak, aday gösterilmesi ve 2024 yerel seçimlerinde seçilmesi halinde Samsun’a hizmet için var gücü ile koşacağını belirtti. Samsun’un Karadeniz bölgesinin en önemli şehirlerinden bir tanesi olduğunu kaydeden Osman Kaymak, göreve gelmesi halinde Samsun’da özellikle istihdam alanlarının çoğaltılması ve Organize Sanayi Bölgeleri ile ilgili çalışmalara yoğunlaşacağını kaydetti. Samsun’u çok sevdiğini ve Samsun halkının da kendisini sevdiğini bildiğini ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Kaymak, bu sevginin kendisine güç verdiğini dile getirdi.